Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

KİŞİSEL VERİLEN İŞLENMESİ VE GİZLİLİK POLİTİKASI

Sitemizden alışveriş yapan tüm veli ve öğrencilerinizin her türlü kişisel verilerini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması (KVK kanunu) kapsamına uygun işlenmesi, muhafaza edilmesi ve korunmasına büyük önem gösteriyoruz.

Şirketimiz MAYBES KİTAP KIRTASİYE EĞİTİM HİZ. TİC. LTD. ŞTİ. ve www.maybesokul.com.tr sitemizde üye ya da müşteri bilgilerinin gizliliği, korunması, işlenmesi-kullanımı, ticari elektronik iletişimler ve diğer hususlarda aşağıda cari esasları belirtilen Gizlilik Kuralları-Politikası ve Uygulama-Kullanım Şartları geçerlidir.

www.maybesokul.com.tr, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, adres, telefon ve e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

www.maybesokul.com.tr sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece maybesokul.com.tr bünyesinde kullanılmaktadır.

www.maybesokul.com.tr, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır. Kişisel bilgiler ifşa edilemez.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Üye bilgileri www.maybesokul.com.tr'de sağlanan güvenlik şartları içerisinde gizlidir. Güvenlik bilgileri sadece resmi makamlarca usulünce talep edilmesi halinde ve ilgili mevzuata göre açıklama yapmak zorunluluğu olduğu durumlarda resmi makamlarla paylaşılabilir. www.maybesokul.com.tr bu durum haricinde kişi ve kurumlarla paylaşmayacaktır.

www.maybesokul.com.tr, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç ile kullanılamaz.

www.maybesokul.com.tr yayınlanan hiçbir yazı veya grafik, üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyalleri başka mecralarda yayınlanamaz.

Gizlilik İlkemiz ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için www.maybesokul.com.tr adlı internet sitemizdeki iletişim sayfasında yer alan iletişim bilgileri aracılığı ile maybesokul.com.tr ile irtibata geçebilirsiniz.

İstediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz. Üyelikten ayrıldığınız an üyelik bilgileriniz silinir,www.maybesokul.com.tr tarafından kullanılmaz.

www.maybesokul.com.tr hiç bir müşterisinin kredi kartı numarasını kayıt etmez. Satın alırken kullandığınız kredi kartınız Ödeme Sistemleri güvencesinde olup www.maybesokul.com.tr üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez.

Tüm Sistem uçtan uca 256 BIT SSL güvenlik sertifikası ile koruma altına alınmıştır.